Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Super włoski stary klimat, pyszna mleczna serowa aromatyczna pizza, super orzeźwiająca lemoniada melonowa i rozpływający się sernik z odświeżającym dressingiem z owoców a co najważniejsze nie spotkałem tak charyzmatycznego pomocnego i miłego aż nadto kelnera zostawiłem jak na siebie spory napiwek polecam każdemu nawet temu wybrednemu nie gustującemu w włoską kuchnię ~ Jasiukoxsu M
Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą. Zaskoczyło nas, że w tak małej a jednocześnie przytulnej restauracji można zjeść tak, żeby poczuć się jak w slonecznej Italii. Pizza rzymska i deska wloskich specjałów były wyborne i pięknie podane. A trafiliśmy tu w jesienny chłodny wieczór. I ta klimatyczna włoska muzyka...Warto tu zabłądzić :-) ~ Ewelina S
Bardzo fajne miejsce. Obsługa sympatyczna, nie nachalna. Pyszna zupa rybna, gęsta, treściwa. Pizza dobrze wypieczona. Do wyboru oliwy, które sami przygotowują. Pierożki prawidłowe. Wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Byliśmy pierwszy raz zachęceni opinią lokali i na pewno wrócimy spróbować innych propozycji z karty. Polecam. ~ Martynka
Prawdziwie włoski klimat 🙂 jak w tych rodzinnych restauracjach w głębi Włoch 😍 gościnność i świetną atmosferę czuć od samego wejścia, tak samo jak ten wyjątkowy zapach włoskiej kuchni 😍 Przepyszna cieniutka pizza! Składniki świeżutkie i wysokiej jakości! 😋 Bardzo fajna różnorodna karta, duży wybór dań i zróżnicowane ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam 👌 ~ Magda Ł
Ogromny plus za czekadełko przed głównym jedzonkiem, kolejny za prawdziwy cynamon do zimowej herbaty, herbata rewelacja!! Zupa z owocami morza pierwsza klasa! I przepyszna pizza z Ndują! Śmiało mogę powiedzieć że to jeden z najlepszych lokali aktualnie w Łomiankach. Do szczęścia jeszcze tylko Prosecco i wino 🥂🍷 czekamy z niecierpliwością Polecamy! Przepysznie 😋 ~ Iza S
W mojej opinii najlepsza pizza w Łomiankach, jak nie jedna z lepszych, które jadlam. Delikatne ciasto, a bogate dodatki. Sezonowe chipsy z batatów, sztos! Salatka Cezar poprawna, smaczny sos i świetne grzanki z boczku, choć kurczak do poprawy. Niemmiej polecam, napewno wrócimy przetestować makarony:) ~ marta t
Zdecydowanie najlepsze i najbardziej autentyczne włoskie jedzenie w Łomiankach! Każdy kęs zabrał nas prosto do Italii, produkty z najwyższej półki i miłość szefa kuchni do gotowania po prostu czuć na talerzu! Doskonała karta win, rodzinna atmosfera i przytulne wnętrza. Byliśmy już kilka razy i na pewno wrócimy jeszcze nie raz! Serdecznie polecam🫶🏼🇮🇹 ~ Krzysiek G
Świetna nieoczywista restauracja. Jedzenie rewelacyjne. Tatar pyszny , stek wysmażony idealnie i drinki i wino bardzo dobre. Polecam i wrócę przy najbliższej okazji. Pani Elwira: świetna obsługa! Aaa no i sernik ❤️ cudowny ! Najsłabsza okazała się pizza. Ciasto bez smaku, dodatki umieszczone trochę losowo. Ale wypadki się zdążają i może to było jednorazowa sytuacja. ~ Agnieszka S
Przejeżdżając zagrały nam kiszki marsza więc postanowiliśmy się zatrzymać i dobrze zjeść. Ani trochę się nierozczarowaliśmy. Zamówione pizze zniknęły bardzo szybko wypełniając do pełna nasze brzuszki.Powiem tak ciasto cienkie i chrupiące dodatki świeże klasy premium. Jak będziemy w pobliżu napewno spróbujemy czegoś innego. Polecamy ~ Adrian B
Byliśmy w tej pizzerii po raz pierwszy — i na pewno nie ostatni! Przytulna atmosfera, miła i uprzejma obsługa. Zamówiliśmy amerykańską pizzę cztery sery — to było coś niesamowitego! Grube, puszyste ciasto, dużo sera i intensywny, kremowy smak. Porcje są duże, a jedzenie podane szybko. Prawdziwa przyjemność dla fanów sycącej i smacznej pizzy. ~ Karina K
Odwiedziliśmy restaurację podczas ostatniej wizyty w Łomiankach, zachęceni opiniami i zróżnicowanym menu. Nie zawiedliśmy się, wszystko było rewelacyjne, jedzenie top level, obsługa bardzo miła, wystrój, klimat lokalu świetny. Byliśmy stosunkowo wcześnie, pewnie dlatego nie było problemu z miejscem oraz czasem oczekiwania na potrawy. ~ Marta S
Jest to najlepsza restauracja w jakiej byliśmy. Od samego wejścia wszystko było perfekcyjne 🙂 bardzo miła obsługa, piękny wystrój. Dania znakomite, przepięknie podane. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Serdecznie gratuluję, że udało się stworzyć tak wspaniałe miejsce do którego chce się wracać ❤️ ~ Magdalena R
Jest to najlepsza restauracja w jakiej byliśmy. Od samego wejścia wszystko było perfekcyjne :) bardzo miła obsługa, piękny wystrój. Dania znakomite, przepięknie podane. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Serdecznie gratuluję, że udało się stworzyć tak wspaniałe miejsce do którego chce się wracać ❤️ ~ Sylwia K
Jedzenie przepyszne ! Obsługa bardzo życzliwa. Widać, że w kuchni panuje kolorowa, pełna werwy i ciepłego klimatu atmosfera. Wszyscy uśmiechnięci, pełni energii. W potrawach czuć, że kucharze gotują z sercem. Podanie dań dopracowane i przepiękne! 🤩 Warto przyjechać kawałek żeby tu zjeść! Serdecznie polecam ! :) ~ katarzyna k
Bardzo smacznie. Mamy bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie i napewno tu wrócimy. Pizza jest bardzo smaczna i wyrazista w smaku, szynka parmeńska i salami było extra. oliwy smakowe- fajne ostre. Nasze dzieci były zachwycone i zjadły do ostatniego kawałka. Obsługa na szóstkę☺️ polecam ~ Aneta M
Byliśmy na rodzinnej kolacji. Jestem przeszczęśliwy, że mamy w Łomiankach tak zacną kuchnię. Jest parę włoskich restauracji ale Agli Amici kupiło mnie świeżym menu. Ośmiornica - ojjjj .. taką jadłem tylko w Chorwacji. Była pyszna. Buraczane gnocchi - Oskar Kaczka na kamieniu - pierwszy raz jadłem kaczkę w ten sposób. Wrócimy. Cudowne miejsce. Cudowna właścicielka. Cudowna chef. Wspaniałe menu Gratuluję. Do zobaczenia ~ Big D
Personel restauracji miły, szybki i uśmiechnięty - świadomi dobra jakie serwują w tym miejscu. Pizza obłędna, jedna była mało, więc od razu zamówiliśmy dwie różne, które w momencie zniknęły z talerza. Gdybym miał taki lokal bliżej pewnie gospodarze widywali, by mnie kilka razy w tygodniu. ~ Janusz D
Trafiliśmy tutaj przypadkiem szukając pizzeri po drodze, a na pewno wrócimy. Lokal we włoskim klimacie, przyjazny dzieciom. W tle nienachalne włoskie przeboje. Pizza taka jaka powinna być, cienkie ciasto, nie przypalona, dobrej jakości składniki. Makaron podobnie. Polecam. ~ Marcin O
To miejsce totalnie nas zachwyciło 3 lata temu. Klimatyczne wnętrze, miła atmosfera i przede wszystkim – przepyszne jedzenie oraz świetna i profesjonalna obsługa. Każde danie dopracowane w najmniejszym detalu – od przystawki po deser. Czuć, że kucharze wkładają w to serce i pasję. ~ zielone l
Sympatyczne miejsce z bardzo smaczną pizzą. Są również w karcie inne dania, ale nie jadłam, więc się nie wypowiadam. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Restauracyjka jest malutka, więc dobrze zarezerwować stolik. Byłam w sobotę, nie wiem jak zajętość wygląda w tygodniu. ~ Barbara K
Obiad tutaj to nie tylko posiłek, to pełne doświadczenie! Rewelacyjne miejsce, znakomity i pełen pasji szef kuchni/właściciel prowadzący malutką restaurację włoską. Chętnie wrócimy! A celebracja deseru to było coś - każdemu polecam zamówić deser! Jedzenie oczywiście przepyszne. ~ Piotr B
Perełka ukryta głęboko w Łomiankach. Trafiliśmy przypadkiem zostawiając auto w myjni nieopodal. Smak pizzy jak w najlepszych włoskich restauracjach. Wysokiej jakości składniki. Wspaniała obsługa oraz piękne wnętrze lokalu. Będziemy wracać jak najczęściej. Polecam z całego serca ten unikat kulinarny ~ Bartosz K
Super miejsce . Bardzo fajny klimat, wystrój, włoska muzyka. Obsługa przemiła, chętnie doradzi . Jedzenie bardzo dobre pyszna pizza, sałatka cezar i makaron szefa kuchni. Na deser jedliśmy tiramisu i sernik dunajski. Napewno tam wrócimy. W ciepłe dni można posiedzieć w ogródku . ~ Monika S
Dania podawane są szybko, wszystko świeże i niezwykle smaczne – widać, że kucharze gotują z pasją. Szczególnie zachwycił mnie sposób podania potraw oraz przyjemna muzyka, która tworzy wyjątkowy nastrój. Ceny są całkowicie adekwatne do jakości. ~ Marta W

Znajdź nas w mediach społecznościowych